Witajcie w moim świecie. Znajdziecie tu odnośniki do moich profili w mediach społecznościowych, mój życiorys artystyczny i zawodowy, nagrania i parę innych rzeczy składających się razem na moje portfolio. Dajcie znać, jeśli czegoś zabrakło.

Stworzyłam również blog – „Droga” będzie moją opowieścią o poszukiwaniach (życiowych, artystycznych, muzycznych, duchowych), dzięki którym jestem w tym miejscu mojego świata… Będę tu zamieszczać moje inspiracje, wspomnienia, przemyślenia zaczerpnięte z doświadczeń, obserwacji i z rozmów, bo przecież, czym byłaby nasza droga bez ludzi, którzy nam w niej towarzyszą..? Zapraszam Was w tę drogę…

Dziękuję, że Jesteście! 🦋

 

Premiera mojego trzeciego autorskiego singla już za nami! Utwór razem z teledyskiem znajdziecie na moim kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=n85-tKf73vg Ciekawa jestem Waszych opinii więc pozostawcie po sobie ślad po wysłuchaniu kawałka.

jakby nic tło

Za produkcję muzyczną odpowiada Jacek Zamecki, za produkcję video Przemysław Wawrzyniak. Przy tworzeniu zarówno utworu jak i filmu zaangażowanych było jeszcze kilka osób. Koniecznie sprawdźcie ich nazwiska w opisie filmu. Jestem im ogromnie wdzięczna za współtworzenie tego dzieła.

Udało mi się nagrać już trzy utwory. W planach jest ich więcej, ale nie jest to tak proste, jak czasem może się wydawać. Mam jednak nadzieję, że wkrótce będę mogła się z Wami dzielić kolejnymi nagraniami. Jeśli chcecie mi pomóc w ich realizacji, zajrzyjcie na tę stronę: https://zrzutka.pl/z/mojeposzukiwania

Będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc na mojej drodze do spełnienia marzeń o własnym krążku, ale póki co cieszą mnie również małe kroczki w postaci nagranych singli. Dla mnie to wielkie kroki, bo jeszcze niedawno nie potrafiłam się odważyć nawet na to. Dziękuję za Wasze wsparcie!