Studio wokalne
KREACJA

Witaj w Studiu wokalnym Kreacja – mojej autorskiej szkole głosu!

Twój GŁOS to Ty! Poznaj go, zaakceptuj, polub! Na zajęciach z emisji głosu dowiesz się, jak świadomie, zdrowo i z przyjemnością się nim posługiwać. Umów się na lekcję już dziś i poznaj moc swojego GŁOSU!

Proponuję Ci moje holistyczne podejście do instrumentu, który nosisz w sobie. Korzystając z metod i technik, które poznałam dotychczas i wciąż poznaję, chcę zaprosić Cię w podróż do odkrywania Ciebie i Twojego potencjału! 

Zapraszam Cię na zajęcia do pierwszej szkoły śpiewu rozrywkowego w Rawiczu! Ofertę zajęć znajdziesz poniżej.

 

Kim jestem?
Jestem wokalistką, pedagogiem wokalnym, dyplomowaną aktorką scen muzycznych jak również dziennikarką i terapeutą zajęciowym. Posiadam tytuł Professional Vocal Coach i certyfikat instruktorski Metody Oddechowej dr Butejki.
Aktualnie nagrywam własne utwory i koncertuję. Zanim zaczęłam dzielić się swoją muzyką, wiele lat śpiewałam covery, grałam w spektaklach muzycznych a także towarzyszyłam na scenie takim artystom jak Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni czy Kayah śpiewając chórki podczas koncertów telewizyjnych. O moim dorobku artystycznym przeczytasz więcej w zakładce Biogram.
Wieloletnie doświadczenie na scenie i poza nią (w organizacji wydarzeń artystycznych) oraz praca pedagoga wokalnego, (która rozpoczęła się dla mnie w 2010r.), ale także ciągłe poszukiwania, warsztaty, szkolenia korepetycje z nauczycielami różnych metod pozwalają mi dostrzegać w każdym człowieku jego własny potencjał i indywidualne (tak bardzo różne) potrzeby.
 

Oferta zajęć Studia Wokalnego KREACJA

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wcześniejsza rezerwacja terminu, zapoznanie się z regulaminem oraz dokonanie wpłaty.
Jeśli chcesz zapisać się na wybrane zajęcia i otrzymać regulamin Studia Wokalnego KREACJA, skontaktuj się mailowo: studiowokalne.kreacja@gmail.com lub telefonicznie: 787 345 457.
Zajęcia regularne odbywają się w kamienicy przy ul. Wały Kościuszki 31/4 w Rawiczu. Miejsce warsztatów dodatkowych podane będzie mailowo po dokonaniu rezerwacji miejsca.
Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Studia Wokalnego KREACJA.

Jeśli chcesz być na bieżąco obserwuj

  • fanpage STUDIO WOKALNE KREACJA
  • instagram STUDIOWOKALNE.KREACJA
Znajdziesz tam aktualne informacje o występach uczestników zajęć tej szkoły oraz najnowsze wieści o zbliżających się warsztatach dodatkowych.