Studio wokalne
KREACJA

Witaj w Studiu wokalnym Kreacja – mojej autorskiej szkole głosu!

Twój GŁOS to Ty! Poznaj go, by móc w pełni go zaakceptować a także świadomie, zdrowo i z przyjemnością się nim posługiwać. Umów się na lekcję już dziś i poznaj moc swojego GŁOSU!

Proponuję Ci moje holistyczne podejście do instrumentu, który nosisz w sobie. Korzystając z metod i technik, które poznałam dotychczas i wciąż poznaję, chcę zaprosić Cię w podróż do odkrywania Ciebie i Twojego potencjału!

Zapraszam,
Magdalena Zamoroka

🎙Jestem wokalistką, pedagogiem wokalnym, dyplomowaną aktorką scen muzycznych jak również dziennikarką i terapeutą zajęciowym. Posiadam tytuł Professional Vocal Coach i certyfikat instruktorski Metody Oddechowej dr Butejki.
Aktualnie pracuję również nad własnym materiałem muzycznym i koncertuję z zespołem śpiewając m.in. moje autorskie piosenki. Na scenie spędziłam wiele godzin. O moim dorobku artystycznym przeczytasz w zakładce biogram. Zanim zaczęłam dzielić się swoją muzyką, wiele lat śpiewałam covery, grałam w spektaklach muzycznych a także towarzyszyłam na scenie takim artystom jak Justyna Steczkowska, Halina Mlynkowa czy Kayah śpiewając chórki podczas koncertów telewizyjnych.
Wieloletnie doświadczenie na scenie i poza nią (w organizacji wydarzeń artystycznych) oraz praca pedagoga wokalnego, (która rozpoczęła się dla mnie w 2010r.), ale także ciągłe poszukiwania, warsztaty, szkolenia korepetycje z nauczycielami różnych metod pozwalają mi dostrzegać w każdym człowieku jego własny potencjał i indywidualne (tak bardzo różne) potrzeby.
 

Zajęcia już ruszyły!
Dołącz do nas!

Zapraszam na zajęcia do pierwszej szkoły wokalnej w Rawiczu!

Interesują Cię lekcje indywidualne, grupowe, a może teatr piosenki? Jesteś chętny do pracy nad głosem? A może chcesz wdrożyć prawidłowe nawyki oddechowe?

Jeśli tak – TA SZKOŁA JEST DLA CIEBIE!

Jeśli zdecydujesz się na lekcję lub zakup vouchera prezentowego zadzwoń lub skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy.

Znajdziesz nas tutaj.
Kreacja to wolność – proces twórczy ale również rozwój, a więc poznawanie samego siebie, by mieć możliwość kreowania czegoś więcej niż wyobrażamy sobie w tym momencie. Pozwól sobie na rozwój i uwolnij swojego wewnętrznego artystę!

Zdrowy oddech jest niesłyszalny, niewidoczny, przeponowy, spokojny, regularny, ZAWSZE przez nos.

Głównym założeniem metody Butejki jest zmniejszanie objętości oddechowej. Dzięki tej metodzie nauczysz się stopniowo zmniejszać głębokość oddechu w celu ograniczenia ilości wdychanego powietrza.

W ten sposób odwrócisz zmiany chorobowe wynikłe z głodu tlenowego (hipoksji) w komórkach, a twoje ciało wróci do równowagi fizjologicznej.

Metoda Butejki pozwoli ci podnieść jakość życia, przywróci ci zdrowie, witalność, większą sprawność fizyczną.

Kurs będzie się składał z czterech spotkań warsztatowych, żebyś mógł nie tylko poznać ćwiczenia Buteyko Clinic, ale także systematycznie wprowadzać je w życie i obserwować zmiany w swoim układzie krążenia, oddechowym i nerwowym.

Spotkania odbędą się w dniach: 4,11,18 marca oraz 1 kwietnia (soboty) o godz. 11:00-12:00 w Rawiczu.

Koszt kursu (czterech spotkań) to:

  • 190,- zł przy płatności do 20 lutego,
  • 220,- zł przy płatności od 21 lutego do wykorzystania dostępnych miejsc. 

Oferta zajęć Studia Wokalnego KREACJA

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wcześniejsza rezerwacja terminu, zapoznanie się z regulaminem oraz dokonanie wpłaty.
Jeśli chcesz zapisać się na wybrane zajęcia i otrzymać regulamin Studia Wokalnego KREACJA, skontaktuj się mailowo: studiowokalne.kreacja@gmail.com lub telefonicznie: 787 345 457.
Zajęcia regularne odbywają się w kamienicy przy ul. Wały Kościuszki 31/4 w Rawiczu. Miejsce warsztatów dodatkowych podane będzie mailowo po dokonaniu rezerwacji miejsca.
Udział w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Studia Wokalnego KREACJA.

Jeśli chcesz być na bieżąco obserwuj

  • fanpage STUDIO WOKALNE KREACJA
  • instagram STUDIOWOKALNE.KREACJA
Znajdziesz tam aktualne informacje o występach uczestników zajęć tej szkoły oraz najnowsze wieści o zbliżających się warsztatach dodatkowych.