Zamoroka Band

Koncerty Zamoroka Band

Wokal - Magdalena Zamoroka, Perkusja - Hubert Samelczak, Bas - Szymon Drabik, Gitary - Przemysław Maćkowiak, Fortepian - Iuri Gaspar. (Gramy w składzie od 2 do 5 osób.) W naszym wykonaniu usłyszysz przede wszystkim utwory autorskie w języku polskim, których aranżacje są mieszanką rock'n'rolla, bluesa, country, rocka i jazzu: kompozycje Przemka Maćkowiaka z tekstami Sabiny Klak i Magdaleny Zamoroki. Zapraszamy do współpracy i na koncerty.

Studio wokalne Kreacja

Studio wokalne Kreacja swoim trzydziesto-minutowym koncertem ubarwi święto miasta, jarmark świąteczny czy też obchody świąt narodowych. W programie usłyszycie specjalnie dobrane utwory w wykonaniu solistów oraz zespołu. Grupa ma na koncie wiele tego rodzaju występów oraz autorski spektakl muzyczny. Do grupy należą dorośli i młodzież uczestnicząca systematycznie w lekcjach śpiewu.

Osiecka i nie tylko

Osiecka i nie tylko

Wokal - Magdalena Zamoroka, Perkusja - Hubert Samelczak, Bas - Szymon Drabik, Gitary - Przemysław Maćkowiak, Fortepian - Iuri Gaspar; (Gramy w składzie od 2 do 5 osób.) Wykonamy dla Państwa w autorskich aranżacjach wybrane utwory z tekstami Agnieszki Osieckiej lub koncert złożony z utworów nieżyjących już wyjątkowych polskich artystów takich jak Z. Wodecki, A. Zaucha, Kora, A. Jantar, M. Grechuta. Zapraszamy do współpracy i na koncerty.

Magdalena Zamoroka

Magdalena Zamoroka

Potrzebujesz występu solisty na gali, festiwalu lub innym wydarzeniu? Zaśpiewam solo (z nagraniem instrumentalnym) lub z muzykami wybrane przez Ciebie utwory z zakresu muzyki rozrywkowej w języku polskim, angielskim lub hiszpańskim. Mój występ może być również częścią koncertu lub spektaklu. O moim doświadczeniu artystycznym przeczytasz w zakładce biogram.